Zdravíme slovenských atlétov – veteránov (Masters)

Chceme Vás informovať, že sme obnovili stránku www.masterstrack.sk a budeme vám opäť prinášať všetky dôležité informácie zo športového života slovenských veteránov.

Zároveň Vás chceme požiadať o zhovievavosť, ak vám budú chýbať na stránke informácie, ktoré hľadáte a ktoré boli na pôvodnej stránke dostupné.

Je to spôsobené tým, že sme neboli vopred informovaní, že pôvodná stránka bude vypnutá a nemohli sme urobiť zálohu stránky.

Na stránku budeme postupne pridávať tie z pôvodných informácii, ktoré budeme mať k dispozícii.

Taktiež vás žiadame o pripomienky a návrhy k obsahu stránky a ku grafickej podobe stránky. Budeme sa nimi zaoberať a ak to bude možné, tak ich použijeme na zlepšenie vzhľadu, obsahu a funkčnosti stránky.

Vaše pripomienky a návrhy môžete napísať do bloku Najnovšie komentáre

2 myšlienky na “Zdravíme slovenských atlétov – veteránov (Masters)

  1. Som rád za všetkých kolegov vo veteránskom hnutí, že sa toto dielo podarilo. Už znova máme svoje potrebné informácie. Úprimne prajem stránke i jej autorom a prispievateľom pevné zdravie a dlhý čas informovať nás o výborných výsledkoch nás veteránov,.
    Ďakujeme.

  2. Dobrý deň športový priatelia, stránka je dokonalá, len je škoda, že my starší, ktorí už nie sme aktívni, nie sme ani v archíve, čo má veľmi mrzí. Množstvo výsledkov, tabuliek a fotogaléria sú stratené a už sa to nevráti. Ľutujem !!! /ak je to pravda! /
    Športu zdar a atletike zvlášť ! / citujem neb.komentátora čsl. televízie Víta Holubca/
    Jano Meliš

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *