Zdravíme slovenských atlétov – veteránov (Masters)

Chceme Vás informovať, že sme obnovili stránku www.masterstrack.sk a budeme vám opäť prinášať všetky dôležité informácie zo športového života slovenských veteránov.

Zároveň Vás chceme požiadať o zhovievavosť, ak vám budú chýbať na stránke informácie, ktoré hľadáte a ktoré boli na pôvodnej stránke dostupné.

Je to spôsobené tým, že sme neboli vopred informovaní, že pôvodná stránka bude vypnutá a nemohli sme urobiť zálohu stránky.

Na stránku budeme postupne pridávať tie z pôvodných informácii, ktoré budeme mať k dispozícii.

Taktiež vás žiadame o pripomienky a návrhy k obsahu stránky a ku grafickej podobe stránky. Budeme sa nimi zaoberať a ak to bude možné, tak ich použijeme na zlepšenie vzhľadu, obsahu a funkčnosti stránky.

Vaše pripomienky a návrhy môžete napísať do bloku Najnovšie komentáre

3 myšlienky na “Zdravíme slovenských atlétov – veteránov (Masters)

  1. Som rád za všetkých kolegov vo veteránskom hnutí, že sa toto dielo podarilo. Už znova máme svoje potrebné informácie. Úprimne prajem stránke i jej autorom a prispievateľom pevné zdravie a dlhý čas informovať nás o výborných výsledkoch nás veteránov,.
    Ďakujeme.

  2. Dobrý deň.

    Teším sa, že sa vo väčšej miere začína komunikovať v našej športovej radosti – atletike veteránov. Držte sa.

  3. Je treba oceniť autorov stránky pre veteránov, vyzerá veľmi dobre a možné návrhy na úpravy si vyžadujú určitý čas. Mám pripomienku ku termínovke – kalendáru pretekov pre veteránov u nás. Aby sa dostali do termínovky všetky preteky veteránov v atletike u nás a pružne sa doplňovala. Napríklad 28.08.2022 sa podľa oficiálneho webu Slovenského atletického koná v Martine oštepársky míting – memoriály Rudolfa Honnera a Mariána Hanuliaka – účasť i veteránov. Obdobné závody, v ktorých je možná účasť i veteránov by sa mali pružne objavovať i v termínovke veteránov.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.